DrakX VERSION - en to lt translation catalogue (883 entries)

en: 
    If you have an ISA card, the values on the next screen should be right.
    
    If you have a PCMCIA card, you have to know the "irq" and "io" of your card.
lt: 
    Jei tu turi ISA plokštę, reikšmės sekančiame ekrane turėtų būti teisingos.
    
    Jei turi PCMCIA plokštę, tu turi žinoti jos IRQ bei IO.

en: 
    This special Bootstrap
    partition is for
    dual-booting your system.
lt: 
    Šis specialus Bootstrap
    skirsnis yra skirtas jūsų
    sistemos dvigubai įkrovai.

en: 
    Warning
    
    Please read carefully the terms below. If you disagree with any
    portion, you are not allowed to install the next CD media. Press 'Refuse' 
    to continue the installation without using these media.
    
    
    Some components contained in the next CD media are not governed
    by the GPL License or similar agreements. Each such component is then
    governed by the terms and conditions of its own specific license. 
    Please read carefully and comply with such specific licenses before 
    you use or redistribute the said components. 
    Such licenses will in general prevent the transfer,  duplication 
    (except for backup purposes), redistribution, reverse engineering, 
    de-assembly, de-compilation or modification of the component. 
    Any breach of agreement will immediately terminate your rights under 
    the specific license. Unless the specific license terms grant you such
    rights, you usually cannot install the programs on more than one
    system, or adapt it to be used on a network. In doubt, please contact 
    directly the distributor or editor of the component. 
    Transfer to third parties or copying of such components including the 
    documentation is usually forbidden.
    
    
    All rights to the components of the next CD media belong to their 
    respective authors and are protected by intellectual property and 
    copyright laws applicable to software programs.
lt: 
    Perspėjimas
    
    Prašau įdėmiai perskaityti šį susitarimą. Jeigu jūs nesutinkate nors
    su vienu kunktu jums neleidžiama naudoti šios laikmenos. Paspauskite 'Atmetu', 
    kad tęsti įdiegimą be šios laikmenos.
    
    
    Kaikurie CD esantys komponentai nėra pažymėti 
    GPL Licenzija ar kažkuo panašiu. Tokiu atveju kiekvienas
    komponentas turi savo licenziją. 
    Prašau pirmiau perskaityti ir sutikti su tomis licenzijomis prieš 
    naudojant arba perduodant tuos komponentus. 
    Tokios licenzijos bandrai sulaiko komponentų perdavimą, kopijavimą 
    (išskyrus rezervinę kopiją), atvirkštinę inžineriją, 
    de-assembly, de-compilation arba modifikavimą. 
    Bet koks susitarimo laužymas atima iš jūsų visas šios licenzijos suteiktas
    teises. Jeigu jums speciali licenzija nesuteikia įpatinkų įgaliojimų
    jūs negalite įdiegti šių programų į daugiau negu vieną kompiuterį
    arba pritaikyti naudoti tinkle. Jei abejojate
    susisiekite tiesiai su gamintoju. 
    Šių komponentų arba dokumentacijos  perdavimas trečioms šalims
    yra uždraustas.
    
    
    Visos CD diske esančių komponentų teisės priklauso gerbiamiems
    jų autoriams ir saugomos intelektualios nuosavybės teises
    saugančių įstatymų.

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  | <Space> selects | <F12> next screen
lt:   <Tab>/<Alt-Tab> tarp elementų  | <Tarpas> parenka | <F12> kitas langas

en:  (Default)
lt:  (Įprastas)

en: %d minutes
lt: %d minutės

en: %d packages
lt: %d paketų

en: %d seconds
lt: %d sekundės

en: %s formatting of %s failed
lt: %s %s sužymėjimas nepavyko

en: (already added %s)
lt: (%s jau pridėtas)

en: (module %s)
lt: (modulis %s)

en: , %s sectors
lt: , %s sektoriai(-ių)

en: /File/-
lt: /Byla/-

en: /File/Save _As
lt: /Byla/Užrašyti Kaip

en: /File/_New
lt: /Byla/_Nauja

en: /File/_Open
lt: /Byla/Atidaryti

en: /File/_Quit
lt: /Byla/_Išeiti

en: /File/_Save
lt: /Byla/Užrašyti

en: /Help/_About...
lt: /Pagalba/_Apie...

en: /Options/Test
lt: /Pasirinkys/Bandymas

en: /_File
lt: /_Byla

en: /_Help
lt: /_Pagalba

en: /_Options
lt: /_Pasirinktys

en: /_Report Bug
lt: /_Raportuoti Klaidą

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: 16 million colors (24 bits)
lt: 16 milijonai spalvų (24 bitai)

en: 2 buttons
lt: 2 klavišų

en: 256 colors (8 bits)
lt: 256 spalvos (8 bitai)

en: 3 buttons
lt: 3 klavišų

en: 32 thousand colors (15 bits)
lt: 32 tūkst. spalvų (15 bitų)

en: 4 billion colors (32 bits)
lt: 4 milijardai spalvų (32 bitai)

en: 64 MB or more
lt: 64 MB ar daugiau

en: 65 thousand colors (16 bits)
lt: 65 tūkst. spalvų (16 bitų)

en: A graphical environment with user-friendly set of applications and desktop tools
lt: Grafinė aplinka su vartotojui draugiškų programų ir darbalaukio įrankių rinkiniu

en: A tool to monitor your logs
lt: Įrankis stebėti logams

en: ALL existing partitions and their data will be lost on drive %s
lt: VISI kaupiklyje %s esantys skirsniai ir duomenys bus prarasti

en: Abort
lt: Nutraukti

en: Accept
lt: Sutinku

en: Accept user
lt: Priimti vartotoją

en: Account Login (user name)
lt: Pasisveikinimas (vartotojo vardas)

en: Account Password
lt: Slaptažodis

en: Activates/Deactivates all network interfaces configured to start
    at boot time.
lt: Įjungia/Išjungia visas tinklo jungtis, nustatytas paleisti
    įkrovos metu.

en: Adapter %s: %s
lt: Adapteris %s: %s

en: Add
lt: Pridėti

en: Add a module
lt: Pridėti modulį

en: Add a user
lt: Pridėti vartotoją

en: Add to LVM
lt: Pridėti į LVM

en: Add to RAID
lt: Pridėti į RAID

en: Add user
lt: Pridėti vartotoją

en: Advanced
lt: Išplėstinis

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: After changing type of partition %s, all data on this partition will be lost
lt: Pakeitus skirsnio %s tipą, visi duomenys jame bus prarasti

en: After formatting partition %s, all data on this partition will be lost
lt: Sužymėjus skirsnį %s, visi duomenys jame bus prarasti

en: After resizing partition %s, all data on this partition will be lost
lt: Pakeitus skirsnio %s dydį, visi duomenys jame bus prarasti

en: After this is done, we recommend that you restart your X environment to avoid any hostname-related problems.
lt: Po to rekomenduojame jums perleisti X aplinką,
    kad išvengti problemų su kompiuterio vardu.

en: Albania
lt: Albanija

en: Algeria
lt: Alžyras

en: All
lt: Visos

en: All data on this partition should be backed-up
lt: Pasidaryk atsarginę duomenų šiame skirsnyje kopiją

en: All primary partitions are used
lt: Visi pirminiai skirsniai yra naudojami

en: Amusement programs: arcade, boards, strategy, etc
lt: Programos pasilinksminimui: lentos, strateginiai, kortų žaidimai ir pan.

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: An error occurred - no valid devices were found on which to create new filesystems. Please check your hardware for the cause of this problem
lt: Įvyko klaida -- nerasta tinkamų įrenginių, kur būtų galima sukurti naujus skirsnius. Prašom pasitikrinti savo įrangą dėl galimo gedimo

en: An error occurred, but I don't know how to handle it nicely.
    Continue at your own risk.
lt: Įvyko klaida, bet aš nežinau, kaip su ja gražiai susitvarkyti.
    Tęsk darbą savo paties rizika.

en: Anacron is a periodic command scheduler.
lt: Anacron yra periodinė komandų tvarkyklė.

en: Andorra
lt: Andora

en: Antarctica
lt: Antarktika

en: Apache is a World Wide Web server. It is used to serve HTML files and CGI.
lt: Apache yra World Wide Web serveris. Jis naudojamas pateikti HTML
    byloms ir CGI.

en: Append
lt: Pridurti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: April
lt: Balandis

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Armenian (old)
lt: Armėnų (senoji)

en: Armenian (phonetic)
lt: Armėnų (fonetinė)

en: Armenian (typewriter)
lt: Armėnų (spausd. mašinėlės)

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Authentication
lt: Autentikacija

en: Auto allocate
lt: Automatinis suskirstymas

en: Autologin
lt: Automatinis pasisveikinimas

en: Automated
lt: Automatinis

en: Autoprobe
lt: Automatinis bandymas

en: Azerbaidjani (latin)
lt: Azerbaidžaniečių (lotyniška)

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Bad backup file
lt: Bloga atsarginė byla

en: Bad choice, try again
lt: Blogas pasirinkimas, bandyk vėl

en: Bad package
lt: Blogas paketas

en: Bahamas
lt: Bahamai

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Basic
lt: Esmė

en: Be careful: this operation is dangerous.
lt: Būk atsargus: ši operacija yra pavojinga.

en: Belarus
lt: Gudija

en: Belarusian
lt: Baltarusių

en: Belgian
lt: Belgų

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Books and Howto's on Linux and Free Software
lt: Knygos ir HOWTO apie Linux ir Free Software

en: Boot Protocol
lt: Įkrovos Protokolas

en: Boot Style Configuration
lt: Įdiegimo Tipo Konfiguracija

en: Boot device
lt: Įkrovos įrenginys

en: Bootloader installation
lt: Įkrovos tvarkyklės įdiegimas

en: Bootloader main options
lt: Įkrovos tvarkyklės pagrindinės parinktys

en: Bootloader to use
lt: Naudojama įkrovos tvarkyklė

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Brazilian (ABNT-2)
lt: Brazilų (ABNT-2)

en: Bringing down the network
lt: Išjungiamas tinklas

en: Bringing up the network
lt: Paleidžiamas tinklas

en: Browse
lt: Naršyti

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Burundi
lt: Burundis

en: Bus
lt: Darb

en: C and C++ development libraries, programs and include files
lt: C bei C++ kūrimo bibliotekos, programos ir include bylos

en: Cable connection
lt: Kabelinė jungtis

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Can't add a partition to _formatted_ RAID md%d
lt: Negaliu pridėti skirsnio prie _formatuoto_ RAID md%d

en: Can't unset mount point as this partition is used for loop back.
    Remove the loopback first
lt: Negaliu nuimti montavimo taško, nes šis skirsnis naudojamas loopback'ui.
    Pirma pašalink loopback'us

en: Can't use broadcast with no NIS domain
lt: Negalima naudoti transliavimo be NIS domeno

en: Canada
lt: Kanada

en: Canadian (Quebec)
lt: Kanadiečių (Kvebeko)

en: Cancel
lt: Nutraukti

en: Cape Verde
lt: Žaliasis kyšulys

en: Card IO
lt: Plokštės IO

en: Card IO_0
lt: Plokštės IO_0

en: Card IO_1
lt: Plokštės IO_1

en: Card IRQ
lt: Plokštės IRQ

en: Card mem (DMA)
lt: Plokštės mem (DMA)

en: Cd-Rom labeled "%s"
lt: CD-ROM su užrašu "%s"

en: Central African Republic
lt: Centrinė Afrikos respublika

en: Chad
lt: Čadas

en: Change partition type
lt: Pakeisti skirsnio tipą

en: Change your Cd-Rom!
    
    Please insert the Cd-Rom labelled "%s" in your drive and press Ok when done.
    If you don't have it, press Cancel to avoid installation from this Cd-Rom.
lt: Pakeisk CD!
    
    Prašom įkišti CD su užrašu „%s“ į kaupiklį, tada paspausk Gerai.
    Jei tu jo neturi, spausk Nutraukti, kad išvengtum įdiegimo iš šio CD.

en: Check bad blocks?
lt: Ieškoti blogų blokų?

en: Chile
lt: Čilė

en: China
lt: Kinija

en: Choose a mirror from which to get the packages
lt: Pasirink atvaizdį (mirror), iš kurio imti paketus

en: Choose a monitor
lt: Pasirink monitorių

en: Choose action
lt: Pasirink veiksmą

en: Choose an existing LVM to add to
lt: Pasirink jau esantį LVM, prie kurio pridėti

en: Choose an existing RAID to add to
lt: Pasirink jau esantį RAID, prie kurio pridėti

en: Choose file
lt: Pasirink bylą

en: Choose packages to install
lt: Pasirinkti paketus

en: Choose the default user:
lt: Pasirink įprastą vartotoją:

en: Choose the mount points
lt: Pasirink montavimo taškus

en: Choose the network interface
lt: Pasirink tinklo interfeisą

en: Choose the new size
lt: Pasirink naują dydį

en: Choose the packages you want to install
lt: Pasirink paketus, kuriuos tu nori įdiegti

en: Choose the partitions you want to format
lt: Pasirink skirsnius, kuriuos nori sužymėti

en: Choose the resolution and the color depth
lt: Pasirink skiriamąją gebą ir spalvų gylį

en: Choose the sizes
lt: Pasirink dydžius

en: Choose the window manager to run:
lt: Pasirink, kurią langų tvarkyklę naudosi:

en: Choose which services should be automatically started at boot time
lt: Pasirink kokias tarnybas įjungus paleisti automatiškai

en: Choose your keyboard
lt: Pasirink klaviatūrą

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: Chunk size %s
lt: Gabalo dydis %s

en: Circular mounts %s
lt: Loopback montavimai %s

en: Clean /tmp at each boot
lt: Išvalyti /tmp kiekvieną kartą įkrovus

en: Clear all
lt: Išvalyti viską

en: Collapse Tree
lt: Suskleisti medį

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Color depth: %s
lt: Spalvų gylis: %s

en: Comoros
lt: Komorai

en: Computing FAT filesystem bounds
lt: Skaičiuojami FAT bylų sistemos rėžiai

en: Configure Local Area Network...
lt: Nustatyti Vietinį Tinklą...

en: Configure X
lt: Nustatyti X

en: Configure mouse
lt: Pelės nustatymas

en: Configure networking
lt: Nustatyti tinklą

en: Configure services
lt: Nustatyti servisus

en: Configuring IDE
lt: Nustatome IDE

en: Configuring PCMCIA cards...
lt: Nustatomos PCMCIA plokštes...

en: Configuring scripts, installing software, starting servers...
lt: Konfigūruojami skriptai, įdiegiamos programos, paleidžiami serveriai...

en: Configuring...
lt: Konfigūruojama...

en: Congratulations!
lt: Sveikiname!

en: Connect to the Internet
lt: Prisijungti prie interneto

en: Connect...
lt: Sujungimas...

en: Connection Configuration
lt: Jungties konfigūravimas

en: Connection name
lt: Jungties pavadinimas

en: Connection type:
lt: Jungties tipas:

en: Console Tools
lt: Konsolės įrankiai

en: Contacting the mirror to get the list of available packages...
lt: Jungiamasi prie atvaizdžio (mirror), kad gautume prieinamų paketų sąrašą

en: Content of the file
lt: Bylos turinys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Continue anyway?
lt: Ar vis tiek tęsti?

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Country / Region
lt: Valstybė

en: Create
lt: Sukurti

en: Create a new partition
lt: Sukurti naują skirsnį

en: Creating and formatting file %s
lt: Sukuriama ir sužymima byla %s

en: Creating auto install floppy...
lt: Kuriamas automatinio įdiegimo diskelis

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Croatian
lt: Kroatų

en: Cuba
lt: Kuba

en: Custom
lt: Prisitaikyti

en: Custom disk partitioning
lt: Rankinis diskų skirstymas

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Czech (QWERTY)
lt: Čekų (QWERTY)

en: Czech (QWERTZ)
lt: Čekų (QWERTZ)

en: Czech Republic
lt: Čekija

en: DHCP client
lt: DHCP klientas

en: DOS drive letter: %s (just a guess)
lt: DOS kaupiklio raidė: %s (spėjama)

en: Danish
lt: Danų

en: Database
lt: Serveris, Duomenų bazių

en: Day
lt: Diena

en: December
lt: Gruodis

en: Default
lt: Įprastas

en: Delay before booting default image
lt: Palaukti prieš įkraunant įprastą atvaizdą

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Denmark
lt: Danija

en: Description
lt: Aprašymas

en: Details
lt: Detalės

en: Detecting devices...
lt: Ieškoma įranga...

en: Device:
lt: Įrenginys:

en: Dialing mode
lt: Skambinimo režimas

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Do you have another one?
lt: Ar turi dar vieną?

en: Do you have any %s interfaces?
lt: Ar tu turi kokį nors %s interfeisą?

en: Do you want the BackSpace to return Delete in console?
lt: Ar tu nori, kad BackSpace rašytų Delete konsolėje?

en: Do you want to start the connection at boot?
lt: Ar tu nori prisijungti tik įjungus?

en: Do you want to test the configuration?
lt: Ar tu nori išbandyti nustatymus?

en: Do you want to try to connect to the Internet now?
lt: Ar nori pabandyti prisijungti prie interneto dabar?

en: Do you want to use aboot?
lt: Ar nori naudoti aboot?

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Domain name
lt: Domeno vardas

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikonų respublika

en: Done
lt: Atlikta

en: Driver
lt: Tvarkyklė

en: Duplicate mount point %s
lt: Pasikartojantis montavimo taškas %s

en: Dutch
lt: Olandų

en: Dvorak
lt: Dvorako

en: Dvorak (Norwegian)
lt: Dvorako (Norvegų)

en: Dvorak (US)
lt: Dvorako (JAV)

en: East Timor
lt: Rytų Timoras

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Editors, shells, file tools, terminals
lt: Redaktoriai, shell'ai, bylų įrankiai, terminalai

en: Egypt
lt: Egiptas

en: Empty
lt: Tuščias

en: Empty label not allowed
lt: Tuščia žymė neleidžiama

en: Emulate third button?
lt: Ar emuliuoti trečią klavišą?

en: Enable multiple profiles
lt: Leisti keletą profilių

en: Enter a user
    %s
lt: Įvesk vartotoją
    %s

en: Entering step `%s'
lt: Įeinama į žingsnį „%s“

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Erase entire disk
lt: Ištrinti visą diską

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Error
lt: Klaida

en: Error installing aboot, 
    try to force installation even if that destroys the first partition?
lt: Klaida įdiegiant aboot,
    bandyti įdiegti priverstinai, net jei tai sunaikintų pirmąjį skirsnį?

en: Error opening %s for writing: %s
lt: Klaida atidarant %s įrašymui: %s

en: Error reading file %s
lt: Klaida skaitant bylą %s

en: Error writing to file %s
lt: Klaida įrašant į bylą %s

en: Estimating
lt: Skaičiuojama

en: Estonia
lt: Estija

en: Estonian
lt: Estų

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Exit install
lt: Išeiti iš įdiegimo

en: Expand Tree
lt: Išskleisti medį

en: Expert Mode
lt: Experto režimas

en: Extended partition not supported on this platform
lt: Išplėstiniai skirsniai šioje platformoje nepalaikomi

en: External ISDN modem
lt: Išorinė ISDN plokštė

en: FAT resizing failed: %s
lt: Nepavyko pakeisti FAT dydžio: %s

en: February
lt: Vasaris

en: Fiji
lt: Fidžis

en: File already exists. Use it?
lt: Ši byla jau yra. Naudoti ją?

en: Filesystem type:
lt: Bylų sistemos tipas:

en: Filesystem types:
lt: Bylų sistemos tipai:

en: Finding packages to upgrade...
lt: Ieškoma atnaujintinų paketų

en: Finish
lt: Baigti

en: Finland
lt: Suomija

en: Finnish
lt: Suomių

en: Firewall/Router
lt: Serveris, Firewall/Routeris

en: Firewalling configuration detected!
lt: Aptikta ugniasienės konfigūracija!

en: First sector of boot partition
lt: Pirmasis įkrovos skirsnio sektorius

en: First sector of drive (MBR)
lt: Pirmasis kaupiklio sektorius (MBR)

en: Format
lt: Formatuoti

en: Format partitions
lt: Sužymėti skirsnius

en: Formatted
lt: Sužymėtas

en: Formatting partition %s
lt: Sužymimas skirsnis %s

en: Found %s %s interfaces
lt: Rasti %s %s interfeisai

en: France
lt: Prancūzija

en: French
lt: Prancūzų

en: Friday
lt: Penktadienis

en: GNOME Workstation
lt: Gnome darbo stotis

en: GPM adds mouse support to text-based Linux applications such the
    Midnight Commander. It also allows mouse-based console cut-and-paste operations,
    and includes support for pop-up menus on the console.
lt: GPM prideda pelės palaikymą tekstinėse Linux programose, pvz.
    Midnight Commander. Ji suteikia galimybę konsolėje kopijuoti ir įdėti su
    pele, bei iškviesti kontekstinį meniu.

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: Game station
lt: Žaidimų stotis

en: Gateway
lt: Šliuzas (Gateway)

en: Gateway device
lt: Šliuzo (gateway) įrenginys

en: Gateway:
lt: Šliuzas (Gateway):

en: General
lt: Bendrai

en: Generate auto install floppy
lt: Sukurti automatinio įdiegimo diskelį

en: Generic
lt: Paprasta

en: Generic 2 Button Mouse
lt: Paprasta 2 klavišų pelė

en: Generic 3 Button Mouse
lt: Paprasta 3 klavišų pelė

en: Generic PS2 Wheel Mouse
lt: Paprasta PS2 pelė su ratuku

en: Geometry: %s cylinders, %s heads, %s sectors
lt: Geometrija: %s cilindrų(-ai), %s galvučių(-os), %s sektorių(-iai)

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Georgian ("Latin" layout)
lt: Gruzinų ("Latin" išdėstymas)

en: Georgian ("Russian" layout)
lt: Gruzinų ("Rusiškas" išdėstymas)

en: German
lt: Vokiečių

en: German (no dead keys)
lt: Vokiečių (be mirusių klavišų)

en: Germany
lt: Vokiečių

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Give the ram size in MB
lt: Nurodyk RAM atminties dydį (MB)

en: Go on anyway?
lt: Vis tiek tęsti?

en: Graphical interface at startup
lt: X paleidžiant

en: Graphics card: %s
lt: Vaizdo plokštė: %s

en: Graphics card: %s
lt: Vaizdo plokštė: %s

en: Graphics memory: %s kB
lt: Vaizdo atmintis: %s kB

en: Greek
lt: Graikų

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupė

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: Haiti
lt: Haitis

en: Hard drive detection
lt: Kieto disko nustatymas

en: Hardware
lt: Geležis

en: Help
lt: Pagalba

en: Here are the entries on your boot menu so far.
    You can create additional entries or change the existing ones.
lt: Čia yra skirtingi įrašai.
    Tu gali pakeisti esamus arba prijungti naujus.

en: Here is the full list of keyboards available
lt: Čia yra galimų klaviatūrų sąrašas

en: High
lt: Aukštas

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Horizontal refresh rate
lt: Horizontalaus atnaujinimo dažnis

en: Host name
lt: Hosto vardas

en: Hostname:
lt: Kompiuterio vardas:

en: Hour
lt: Valanda

en: How is the printer connected?
lt: Kaip yra prijungtas spausdintuvas?

en: Hungarian
lt: Vengrų

en: Hungary
lt: Vengrija

en: I can setup your computer to automatically start the graphical interface (XFree) upon booting.
    Would you like XFree to start when you reboot?
lt: Tu gali nustatyti, kad X startuotų automatiškai.
    Ar tu nori, kad X startuotų po kompiuterio perkrovimo?

en: I can't add any more partitions
lt: Aš daugiau negaliu pridėti nė vieno skirsnio

en: I can't find any room for installing
lt: Aš niekur negaliu rasti vietos įdiegimui

en: I don't know
lt: Nežinau

en: I don't know how to format %s in type %s
lt: Nežinau, kaip sužymėti %s tipu %s

en: IP address
lt: IP adresas

en: IP address should be in format 1.2.3.4
lt: IP adresas turėtų būti 1.2.3.4 formato

en: ISDN Configuration
lt: ISDN konfigūravimas

en: ISDN connection
lt: ISDN jungtis

en: Iceland
lt: Islandija

en: Icelandic
lt: Islandų

en: Icewm, Window Maker, Enlightenment, Fvwm, etc
lt: IceWM, Window Maker, Enlightenment, Fvwm ir pan.

en: Icon
lt: Ikona

en: If you have all the CDs in the list below, click Ok.
    If you have none of those CDs, click Cancel.
    If only some CDs are missing, unselect them, then click Ok.
lt: Jei turi visus CD žemiau esančiame sąraše, spausk Gerai.
    Jei neturi nė vieno iš šių CD, spausk Nutraukti.
    Jei trūksta tik kai kurių CD, atžymėk juos, o tada spausk Gerai.

en: If you plan to use aboot, be careful to leave a free space (2048 sectors is enough)
    at the beginning of the disk
lt: Jeigu tu planuoji naudoti aboot, nepamiršk palikti tuščios vietos (2048 sektorių pakanka)
    kaupiklio pradžioje

en: Image
lt: Atvaizdas

en: In some cases, the %s driver needs to have extra information to work
    properly, although it normally works fine without them. Would you like to specify
    extra options for it or allow the driver to probe your machine for the
    information it needs? Occasionally, probing will hang a computer, but it should
    not cause any damage.
lt: Kartais %s tvarkyklei reikia papildomos informacijos, kad dirbtų gerai,
    nors normaliai turi veikti ir be jos. Ar tu nori jai nurodyti papildomas
    parinktis, ar leisi pabandyti nusistatyti pačiai. Bandymas gali
    pakabinti kompiuterį, bet tai neturėtų padaryti žalos.

en: India
lt: Indija

en: Individual package selection
lt: Atskirų paketų pasirinkimas

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Insert a FAT formatted floppy in drive %s
lt: Įdėk FAT formatuotą diskelį į kaupiklį %s

en: Insert a blank floppy in drive %s
lt: Įdėk tuščią diskelį į kaupiklį %s

en: Insert a floppy in drive
    All data on this floppy will be lost
lt: Įdėk diskelį į kaupiklį
    Visi duomenys diskelyje bus prarasti

en: Install
lt: Įdiegti

en: Install bootloader
lt: Įdiegti įkrovos tvarkyklę

en: Install system
lt: Įdiegti sistemą

en: Installation of %s failed. The following error occured:
lt: %s įdiegimas nepavyko. Įvyko tokia klaida:

en: Installation of bootloader failed. The following error occured:
lt: Nepavyko įdiegti įkrovos tvarkyklės. Įvyko tokia klaida:

en: Installing
lt: Įdiegiama

en: Installing driver for %s card %s
lt: Įdiegiama tvarkyklė %s plokštei %s

en: Installing package %s
lt: Įdiegiamas paketas %s

en: Installing package %s
    %d%%
lt: Įdiegiamas paketas %s
    %d%%

en: Interface
lt: Interfeisas

en: Interface:
lt: Interfeisas:

en: Internal ISDN card
lt: Vidinė ISDN plokštė

en: Internet
lt: Internetas

en: Internet Connection Configuration
lt: Interneto Jungties Konfiguravimas

en: Internet Connection Sharing
lt: Interneto jungties dalinimas

en: Internet Connection Sharing currently disabled
lt: Interneto jungties dalinimas šiuo metu išjungtas

en: Internet Connection Sharing currently enabled
lt: Interneto jungties dalinimas šiuo metu įjungtas

en: Internet access
lt: Priėjimas prie Interneto

en: Internet connection configuration
lt: Interneto jungties konfiguravimas

en: Internet station
lt: Interneto stotis

en: Iranian
lt: Iraniečių

en: Is this correct?
lt: Ar taip teisinga?

en: Israel
lt: Izraelis

en: Israeli
lt: Izraelio

en: Israeli (Phonetic)
lt: Žydų (Fonetinė)

en: Italian
lt: Italų

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: January
lt: Sausis

en: Japan
lt: Japonija

en: Japanese 106 keys
lt: Japoniška 106 klavišų

en: July
lt: Liepa

en: June
lt: Birželis

en: KDE Workstation
lt: KDE darbo stotis

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Keep the changes?
    The current configuration is:
    
    %s
lt: Išlaikyti pakeitimus?
    Esama konfigūracija yra:
    
    %s

en: Kenya
lt: Kenija

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Keyboard layout: %s
lt: Klaviatūros išdėstymas: %s

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgistanas

en: LAN Configuration
lt: LAN Konfiguravimas

en: LAN configuration
lt: LAN konfiguravimas

en: LAN connection
lt: LAN jungtis

en: LILO with graphical menu
lt: LILO su grafiniu meniu

en: LILO with text menu
lt: LILO su tekstiniu meniu

en: LILO/grub Installation
lt: LILO/GRUB įdiegimas

en: LVM name?
lt: LVM vardas?

en: LVM-disks %s
lt: LVM kaupikliai %s

en: Label
lt: Žymė

en: Language
lt: Pasirink savo kalbą

en: Laos
lt: Laosas

en: Latin American
lt: Lotynų Amerikos

en: Latvia
lt: Latvija

en: Launch the graphical environment when your system starts
lt: Startuojant paleisti X_Windows

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Level %s
lt: Lygis %s

en: Liberia
lt: Liberija

en: License agreement
lt: Licenzijos patvirtinimas

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Lithuanian "number row" QWERTY
lt: Lietuvių "skaičių eilė" QWERTY

en: Lithuanian "phonetic" QWERTY
lt: Lietuvių "fonetinė" QWERTY

en: Lithuanian AZERTY (new)
lt: Lietuvių ĄŽERTY (nauja)

en: Lithuanian AZERTY (old)
lt: Lietuvių ĄŽERTY (sena)

en: Loading module %s failed.
    Do you want to try again with other parameters?
lt: Modulio %s iškvietimas nepavyko.
    Ar nori bandyti su kitais nustatymais?

en: Local printer
lt: Vietinis spausdintuvas

en: Location
lt: Vieta

en: Login ID
lt: Pasisveikinimo ID

en: Logitech Mouse (serial, old C7 type)
lt: Logitech Mouse (nuoseklioji, seno C7 tipo)

en: Looking for available packages...
lt: Ieškomi galimi paketai

en: Loopback file name:
lt: Loopback bylos vardas:

en: Loopback file name: %s
lt: Loopback bylos vardas: %s

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: MOVE YOUR WHEEL!
lt: PASUK RATUKĄ!

en: Macedonia
lt: Makedonija

en: Macedonian
lt: Makedoniečių

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Mail
lt: Paštas

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mali
lt: Malis

en: Mandrakelinux Installation %s
lt: Mandrakelinux įdiegimas %s

en: Mandrakelinux can support multiple languages. Select
    the languages you would like to install. They will be available
    when your installation is complete and you restart your system.
lt: Tu gali pasirinkti kitas kalbas, kurios bus prieinamos po įdiegimo

en: March
lt: Kovas

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: May
lt: Gegužė

en: Mexico
lt: Meksika

en: Micronesia
lt: Mikronezija

en: Minute
lt: Minutė

en: Modify RAID
lt: Taisyti RAID

en: Module name
lt: Modulio vardas

en: Module options:
lt: Modulio parinktys:

en: Monaco
lt: Monakas

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Monitor
lt: Monitorius

en: Monitor HorizSync: %s
lt: Monitoriaus horiz. skleistinė: %s

en: Monitor VertRefresh: %s
lt: Monitoriaus vert. skleistinė: %s

en: Monitor: %s
lt: Monitorius: %s

en: Month
lt: Mėnesis

en: More
lt: Dar

en: Morocco
lt: Marokas

en: Mount
lt: Primontuoti

en: Mount point
lt: Prijungimo vieta

en: Mount point:
lt: Montavimo taškas:

en: Mount points must begin with a leading /
lt: Montavimo taškai turi prasidėti /

en: Mounted
lt: Primontuotas

en: Mounts and unmounts all Network File System (NFS), SMB (Lan
    Manager/Windows), and NCP (NetWare) mount points.
lt: Primontuoja ir numontuoja visas Network File System (NFS), SMB
    (Lan Manager/Windows), ir NCP (NetWare) montavimo taškus.

en: Mouse
lt: Pelė

en: Mouse Port
lt: Pelės prievadas

en: Mouse device: %s
lt: Pelės įrenginys: %s

en: Mouse type: %s
lt: Pelės tipas: %s

en: Move
lt: Perkelti

en: Moving
lt: Perkeliama

en: Moving partition...
lt: Perkeliamas skirsnis...

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Multimedia station
lt: Multimedija stotis

en: NFS is a popular protocol for file sharing across TCP/IP
    networks. This service provides NFS file locking functionality.
lt: NFS yra populiarus protokolas dalintis byloms TCP/IP tinkluose.
    Ši tarnyba teikia NFS bylų užrakinimo funkcionalumą.

en: NFS is a popular protocol for file sharing across TCP/IP networks.
    This service provides NFS server functionality, which is configured via the
    /etc/exports file.
lt: NFS yra populiarus protokolas dalintis byloms TCP/IP tinkluose.
    Ši tarnyba teikia NFS serverio funkcionalumą, kuris tvarkomas
    /etc/exports byloje.

en: NIS Domain
lt: NIS domenas

en: NIS Server
lt: NIS serveris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name of printer
lt: Spausdintuvo vardas

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Namibia
lt: Namibija

en: Nepal
lt: Nepalas

en: NetWare Printer Options
lt: NetWare spausdintuvo nuostatos

en: Netherlands
lt: Olandija

en: Network Configuration
lt: Tinklo konfigūravimas

en: Network configuration (%d adapters)
lt: Tinklo konfigūravimas (%d adapteris)

en: Network interface
lt: Tinklo interfeisas

en: Network printer (TCP/Socket)
lt: Tinklo spausdintuvas (TCP/lizdas)

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: Next
lt: Toliau

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: No
lt: Ne

en: No ethernet network adapter has been detected on your system.
    I cannot set up this connection type.
lt: Neradau jokio ethernet tinklo adapterio tavo sistemoje.
    Aš negaliu sutvarkyti šio jungties tipo.

en: No ethernet network adapter has been detected on your system. Please run the hardware configuration tool.
lt: Tavo sistemoje nerasta jokia tinklo plokštė. prašom paleisti įrangos nustatymo įrankį.

en: No floppy drive available
lt: Neprieinamas nė vienas diskelių kaupiklis

en: No mouse
lt: Pelės nėra

en: No network adapter on your system!
lt: Tavo sistemoje nerasta jokia tinklo plokštė!

en: No partition available
lt: nėra prieinamų skirsnių

en: No password
lt: Jokio slaptažodžio

en: No printer
lt: Spausdintuvo nėra

en: No, I don't want autologin
lt: Ne, aš nenoriu automatinio pasisveikinimo

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: Norwegian
lt: Norvegų

en: Not connected
lt: Nepajungtas

en: Not enough free space to allocate new partitions
lt: Naujiems skirsniams nepakanka laisvos vietos

en: Not enough partitions for RAID level %d
lt: Nėra pakankamai sričių %d lygio RAID

en: Not enough swap space to fulfill installation, please add some
lt: Nepakanka swap atminties įdiegimo vykdymui, prašom praplėsti

en: Not formatted
lt: Nesužymėtas

en: November
lt: Lapkritis

en: OK
lt: Gerai

en: October
lt: Spalis

en: Office Workstation
lt: Biuro darbo stotis

en: Office programs: wordprocessors (kword, abiword), spreadsheets (kspread, gnumeric), pdf viewers, etc
lt: Biuro programos: tekstų redaktoriai (kword, abiword), skaičiuoklės (kspread, gnumeric), pdf peržiūros programos ir pan.

en: Ok
lt: Gerai

en: Oman
lt: Omanas

en: Option ``Restrict command line options'' is of no use without a password
lt: Parinktis „Griežtos komandinės eilutės parinktys“ yra nenaudingą be slaptažodžio

en: Options
lt: Pasirinktys

en: Options: %s
lt: Pasirinktys: %s

en: Other
lt: Kitas

en: Other Graphical Desktops
lt: Kiti grafiniai darbalaukiai

en: Other OS (MacOS...)
lt: Kitos OS (MacOS...)

en: Other OS (SunOS...)
lt: Kitos OS (SunOS...)

en: Other OS (windows...)
lt: Kitos OS (Windows...)

en: PCMCIA support is usually to support things like ethernet and
    modems in laptops.  It won't get started unless configured so it is safe to have
    it installed on machines that don't need it.
lt: PCMCIA skirtas palaikyti tokiems nešiojamų kompiuterių įrenginiams,
    kaip modemai ir tinklo plokštės. Jis nebus paleidžiamas, jei nėra sutvarkytas,
    tad saugu palikti jį net kompiuteriuose, kuriems jo nereikia.

en: Package Group Selection
lt: Paketų grupių pasirinkimas

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Paranoid
lt: Paranojiškas

en: Partition booted by default
        (for MS-DOS boot, not for lilo)
lt: Skirsnis, įkraunamas pagal nutylėjimą
         (MS-DOS užkrovimui, ne LILO)

en: Partition table of drive %s is going to be written to disk!
lt: Įrenginio %s skirsnių lentelė bus įrašyta į diską!

en: Partition table type: %s
lt: Skirsnių lentelės tipas: %s

en: Partitioning failed: %s
lt: Dalinimas į skirsnius nepavyko: %s

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password (again)
lt: Slaptažodis (vėl)

en: Passwords are now enabled, but use as a networked computer is still not recommended.
lt: Dabar slaptažodžiai yra įjungti bet naudoti kaip tinklinį kompiuterį dar nerekomenduojama.

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Please choose what network adapter will be connected to your Local Area Network.
lt: Prašom pasirinkti, kuri tinklo plokštė bus prijungta prie vietinio tinklo.

en: Please choose which network adapter you want to use to connect to Internet.
lt: Prašom pasirinkti, kurią tinklo plokštę tu nori naudoti prisijungimui prie interneto

en: Please choose which serial port your modem is connected to.
lt: Prašom pasirinkti, prie kurios nuosekliosios jungties yra prijungtas tavo modemas.

en: Please choose which serial port your mouse is connected to.
lt: Prašom pasirinkti, prie kurios nuosekliosios jungties prijungta tavo pelė.

en: Please choose your mouse type.
lt: Prašom pasirinkti savo pelės rūšį.

en: Please click on a partition
lt: Prašom spragtelėti ant skirsnio

en: Please enter the IP configuration for this machine.
    Each item should be entered as an IP address in dotted-decimal
    notation (for example, 1.2.3.4).
lt: Prašom įrašyti šio kompiuterio IP konfigūraciją.
    Kiekvienas laukas turi būti įrašytas kaip IP adresas
    dešimtainiais skaičiais su taškais (pvz. 192.168.2.36).

en: Please enter your host name.
    Your host name should be a fully-qualified host name,
    such as ``mybox.mylab.myco.com''.
    You may also enter the IP address of the gateway if you have one.
lt: Prašom įvesti savo hosto vardą, jei jį žinai.
    tai turėtų būti pilnai aprašytas hosto vardas, panašus
    į "mano.filialas.istaiga.lt".
    Taip pat gali įvesti šliuzo (gateway) IP adresą, jeigu tokį turi

en: Please fill or check the field below
lt: Prašom užpildyti arba patikrinti šį laukelį

en: Please give a user name
lt: Prašom suteikti vartotojo vardą

en: Please log out and then use Ctrl-Alt-BackSpace
lt: Prašom atsisveikinti ir paskui paspausti Ctrl-Alt-BackSpace

en: Please make a backup of your data first
lt: Pradžiai padaryk atsarginę savo duomenų kopiją

en: Please test the mouse
lt: Prašom išbandyti pelę

en: Please try again
lt: Prašom bandyti vėl

en: Please wait
lt: Prašom palaukti

en: Please wait, preparing installation...
lt: Prašome palaukti. Ruošiamas įdiegimas

en: Please, choose your keyboard layout.
lt: Prašom pasirinkti klaviatūros išdėstymą.

en: Poland
lt: Lenkija

en: Polish
lt: Lenkų

en: Polish (qwerty layout)
lt: Lenkų (QWERTY išdėstymas)

en: Polish (qwertz layout)
lt: Lenkų (QWERTZ išdėstymas)

en: Poor
lt: Menkas

en: Port
lt: Prievadas

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Portuguese
lt: Portugalų

en: Post-install configuration
lt: Konfigūracija po įdiegimo

en: Potential LAN address conflict found in current config of %s!
lt: Rastas galimas LAN adreso konfliktas esamose %s nuostatose!

en: Precise RAM size if needed (found %d MB)
lt: Tikslus RAM atminties dydis (rasta %d MB)

en: Preference:
lt: Pirmenybė:

en: Preparing bootloader...
lt: Ruošiama įkrovos tvarkyklė

en: Preparing installation
lt: Ruošiamas įdiegimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Print Queue Name
lt: Spausdinimo eilės pavadinimas

en: Printer
lt: Spausdintuvas

en: Printer Device URI
lt: Spausdintuvo įrenginio URI

en: Printer Server
lt: Spausdinimo serveris

en: Printer options
lt: Spausdintuvo nuostatos

en: Printing test page(s)...
lt: Spausdinamas bandomasis puslapis...

en: Problems installing package %s
lt: Yra problemų įdiegiant paketą %s

en: Provider name (ex provider.net)
lt: Tiekėjo pavadinimas (pvz. tiekejas.lt)

en: Provider phone number
lt: Tiekėjo telefono numeris

en: Proxies configuration
lt: Proxy konfigūracija

en: Proxy should be http://...
lt: Proxy turėtų būti http://...

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Qatar
lt: Kvataras

en: Quit
lt: Išeiti

en: Quit without saving
lt: Išeiti neišsaugojus

en: Quit without writing the partition table?
lt: Išeiti neišsaugojus skirsnių lentelės?

en: RAID-disks %s
lt: RAID kaupikliai %s

en: Read carefully!
lt: Perskaityk įdėmiai!

en: Real name
lt: Tikras vardas

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Refuse
lt: Atmetu

en: Remote CUPS server
lt: Nutolęs CUPS serveris

en: Remote lpd Printer Options
lt: Nutolusio lpd spausdintuvo nuostatos

en: Remote printer
lt: Nutolęs spausdintuvas

en: Remove Windows(TM)
lt: Išmesti Windows(TM)

en: Remove a module
lt: Išmesti modulį

en: Remove from LVM
lt: Pašalinti iš LVM

en: Remove from RAID
lt: Pašalinti iš RAID

en: Remove the logical volumes first
lt: Pirmiausia išmeskite loginius tomus

en: Replay
lt: Parodyti vėl

en: Rescue partition table
lt: Išgelbėti skirsnių lentelę

en: Resize
lt: Pakeisti dydį

en: Resizing
lt: Keičiamas dydis

en: Resizing Windows partition
lt: Skaičiuojami Windows bylų sistemos rėžiai

en: Resolution
lt: Skiriamoji geba

en: Resolution: %s
lt: Skiriamoji geba: %s

en: Resolutions
lt: Skiriamosios gebos

en: Restoring from file %s failed: %s
lt: Nepavyko atstatyti iš bylos %s: %s

en: Restrict command line options
lt: Griežtos komandinės eilutės parinktys

en: Romania
lt: Rumunija

en: Root
lt: Šakninis

en: Root partition size in MB:
lt: Šakninio skirsnio dydis, MB:

en: Runs commands scheduled by the at command at the time specified when
    at was run, and runs batch commands when the load average is low enough.
lt: Paleidžia komandas laiku, nurodytu su at komanda, bei paleidžia
    susikaupusias komandas tuomet, kai sistema mažai apkrauta.

en: Russian
lt: Rusų

en: Russian (Phonetic)
lt: Rusiška (Fonetinė)

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: SILO Installation
lt: SILO Įdiegimas

en: SMB (Windows 9x/NT) Printer Options
lt: SMB (Windows 9x/NT) spausdintuvo nuostatos

en: SMB server IP
lt: SMB serverio IP

en: SMB server host
lt: SMB serverio hostas

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Save as..
lt: Užrašyti Kaip...

en: Save on floppy
lt: Išsaugoti į diskelį

en: Save packages selection
lt: Išsaugoti paketų pasirinkimą

en: Saves and restores system entropy pool for higher quality random
    number generation.
lt: Išsaugo ir atkuria sistemos entropijos tvenkinį aukštesnės kokybės
    atsitiktinių skaičių generavimui.

en: Scanning partitions to find mount points
lt: Peržiūrimi skirsniai, ieškant montavimo taškų

en: Script-based
lt: Paremtas skriptu

en: Search:
lt: Ieškoti:

en: Sector
lt: Sektorius

en: See hardware info
lt: Pažiūrėk įrangos informaciją

en: Select Printer Connection
lt: Pasirink spausdintuvo jungtį

en: Select file
lt: Pasirink bylą

en: Select installation class
lt: Parink įdiegimo klasę

en: Select the memory size of your graphics card
lt: Pasirink savo vaizdo plokštės atminties dydį

en: Select your provider.
    If it isn't listed, choose Unlisted.
lt: Pasirink savo tiekėją.
     Jei jo nėra sąraše, pasirink Unlisted

en: Senegal
lt: Senegalas

en: September
lt: Rugsėjis

en: Set root password
lt: Nurodyti root slaptažodį

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Seychelles
lt: Seišeliai

en: Share name
lt: Share'o vardas

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Size
lt: Dydis

en: Size in MB:
lt: Dydis (MB):

en: Size: %s
lt: Dydis: %s

en: Size: %s
lt: Dydis: %s

en: Skip
lt: Praleisti

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovakian (QWERTY)
lt: Slovakų (QWERTY)

en: Slovakian (QWERTZ)
lt: Slovakų (QWERTZ)

en: Slovenia
lt: Slovėnija

en: Slovenian
lt: Slovėnų

en: Somalia
lt: Somalis

en: Some hardware on your computer needs ``proprietary'' drivers to work.
    You can find some information about them at: %s
lt: Kad kai kurie tavo kompiuterio įrenginiai veiktų, jiems reikia
    taip vadinamų "proprietary" tvarkyklių. daugiau informacijos apie jas gali
    rasti čia: %s

en: Some important packages didn't get installed properly.
    Either your cdrom drive or your cdrom is defective.
    Check the cdrom on an installed computer using "rpm -qpl Mandrake/RPMS/*.rpm"
lt: Kai kurie svarbūs paketai nebuvo tvarkingai įdiegti.
    Arba tavo CD-ROM kaupiklis, arba CD yra su trūkumais.
    Patikrink CD įdiegtame kompiuteryje, naudodamas "rpm -qpl Mandrake/RPMS/*.rpm"

en: Some steps are not completed.
    
    Do you really want to quit now?
lt: Kai žingsniai buvo nebaigti.
    
    Ar tu nori išeiti dabar?

en: Sound and video playing/editing programs
lt: Garso ir vaizdo grojimo/redagavimo programos

en: South Africa
lt: Pietų Afrikos respublika

en: Spain
lt: Ispanija

en: Spanish
lt: Ispanų

en: Specify options
lt: Nurodyti parinktis

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: Standard
lt: Standartinė

en: Start sector:
lt: Pradžios sektorius:

en: Start: sector %s
lt: Pradžia: sektorius %s

en: Started on boot
lt: Startavo įkrovos metu

en: Status:
lt: Būsena:

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Summary
lt: Apibendrinimas

en: Sun - Mouse
lt: Sun - pelė

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Swap partition size in MB:
lt: Swap skirsnio dydis, MB:

en: Swaziland
lt: Svazilendas

en: Swedish
lt: Švedų

en: Swiss (French layout)
lt: Šveicarų. (Prancūziškas išdėstymas)

en: Swiss (German layout)
lt: Šveicarų (Vokiškas išdėstymas)

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Syslog is the facility by which many daemons use to log messages
    to various system log files.  It is a good idea to always run syslog.
lt: Syslog yra priemonė, kurią daugelis demonų naudoja užrašyti
    log įrašams į įvairias sistemos log bylas.  Visada pravartu leisti syslog.

en: System mode
lt: Sistemos režimas

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Terminal-based
lt: Paremtas terminalu

en: Test
lt: Bandyti

en: Test of the configuration
lt: Nustatymų tikrinimas

en: Testing your connection...
lt: Išbandoma jungtis...

en: Thai keyboard
lt: Thai klaviatūra

en: Thailand
lt: Tailandas

en: The DrakX Partitioning wizard found the following solutions:
lt: DrakX Skirsnių dalinimo meistras rado tokius sprendimus:

en: The FAT resizer is unable to handle your partition, 
    the following error occured: %s
lt: FAT dydžio keitimo programa nesusitvarko su tavo
    skirsniu, įvyko tokia klaida: %s

en: The K Desktop Environment, the basic graphical environment with a collection of accompanying tools
lt: The K Desktop Environment, pagrindinė grafinė aplinka su dideliu rinkiniu pritaikytų programų

en: The auto install can be fully automated if wanted,
    in that case it will take over the hard drive!!
    (this is meant for installing on another box).
    
    You may prefer to replay the installation.
lt: Automatinis įdiegimas reikalui esant gali būti pilnai
    automatizuotas. Tokiu atveju jis užims visą diską!!
    (turint omenyje įdiegimą į kitą dėžę).
    
    Jūs galbūt norėsite pakartoti įdiegimą.

en: The backup partition table has not the same size
    Still continue?
lt: Atsarginė skirsnių lentelė nėra tokio paties dydžio
    Vis tiek tęsti?

en: The following packages are going to be installed
lt: Ruošiamasi įdiegti šiuos paketus

en: The following packages are going to be removed
lt: Ruošiamasi pašalinti šiuos paketus

en: The internet superserver daemon (commonly called inetd) starts a
    variety of other internet services as needed. It is responsible for starting
    many services, including telnet, ftp, rsh, and rlogin. Disabling inetd disables
    all of the services it is responsible for.
lt: Interneto superserverio demonas (bendrai vadinamas inetd) paleidžia
    įvairias interneto paslaugas, kai reikia. Jis atsakingas už daugelio
    paslaugų paleidimą, įskaitant telnet, ftp, rsh ir rlogin. Inetd išjungimas
    kartu išjungia visas paslaugas, už kurias jis yra atsakingas.

en: The most common way to connect with adsl is pppoe.
    Some connections use pptp, a few use dhcp.
    If you don't know, choose 'use pppoe'
lt: Labiausiai paplitęs būdas prisijungti su ADSL yra pppoe.
    Vis dėlto, kai kurios jungtys gali naudoti PPTP arba DHCP.
    Jei nežinai, pasirink 'naudoti pppoe'

en: The passwords do not match
lt: Slaptažodžiai nesutampa

en: The portmapper manages RPC connections, which are used by
    protocols such as NFS and NIS. The portmap server must be running on machines
    which act as servers for protocols which make use of the RPC mechanism.
lt: portmapper tvarko RPC jungtis, kurios naudojamos protokoluose,
    tokiuose kaip NFS bei NIS. portmap serveris turi būti paleistas kompiuteriuose,
    kurie veikia kaip serveriai protokolų, naudojančių PS jungtis.

en: The routed daemon allows for automatic IP router table updated via
    the RIP protocol. While RIP is widely used on small networks, more complex
    routing protocols are needed for complex networks.
lt: routed demonas leidžia automatiškai atnaujinti IP maršrutizavimo lenteles,
    naudojant RIP protokolą. RIP plačiai naudojamas mažuose tinkluose, tačiau
    sudėtinguose tinkluose gali prireikti sudėtingesnių protokolų.

en: The rstat protocol allows users on a network to retrieve
    performance metrics for any machine on that network.
lt: rstat protokolas leidžia tinklo vartotojams išmatuoti
    vykdymo metrikas bet kuriam kompiuteriui iš tinklo.

en: The rusers protocol allows users on a network to identify who is
    logged in on other responding machines.
lt: rusers protokolas leidžia tinklo vartotojams sužinoti, kas yra
    prisijungęs prie kitų atsakinėjančių kompiuterių.

en: The rwho protocol lets remote users get a list of all of the users
    logged into a machine running the rwho daemon (similiar to finger).
lt: rwho protokolas leidžia nutolusiems vartotojams gauti sąrašą
    vartotojų, prisijungusių prie kompiuterio, kuriame veikia rwho demonas
    (panašiai kaip finger).

en: The setup of Internet Connection Sharing has already been done.
    It's currently enabled.
    
    What would you like to do?
lt: Interneto jungties dalinimas jau buvo sutvarkytas.
    Jis šiuo metu įjungtas.
    
    Tai ką norėtum daryti?

en: The two critical parameters are the vertical refresh rate, which is the rate
    at which the whole screen is refreshed, and most importantly the horizontal
    sync rate, which is the rate at which scanlines are displayed.
    
    It is VERY IMPORTANT that you do not specify a monitor type with a sync range
    that is beyond the capabilities of your monitor: you may damage your monitor.
     If in doubt, choose a conservative setting.
lt: Du svarbiausi dydžiai yra vertikalaus atnaujinimo dažnis, kuris rodo,
    kaip dažnai perpiešiamas visas ekranas, ir horizontaliosios skleistinės dažnis, kuris parodo, kaip greit perpiešiamos eilutės.
    
    Tai LABAI SVARBU, kad nenurodytum skleistinės dažnio, didesnio
    už palaikomą monitoriaus, nes gali jį sugadinti. Jeigu abejoji,
    pasirink konservatyvią nuostatą.

en: The user name must contain only lower cased letters, numbers, `-' and `_'
lt: Vartotojo vardas turi susidaryti tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir simbolių `-' bei `_'

en: There is already a partition with mount point %s
lt: Jau yra skirsnis su montavimo tašku %s

en: There is no existing partition to use
lt: Nėra jokio skirsnio, tinkamo naudojimui

en: There was an error installing packages:
lt: Įvyko klaida, įdiegiant paketus:

en: There was an error ordering packages:
lt: Įvyko klaida, bandant sutvarkyti paketus:

en: This directory should remain within the root filesystem
lt: Šis katalogas turi pasilikti šakninėje bylų sistemoje

en: This is a mandatory package, it can't be unselected
lt: Tai yra privalomas paketas, jis negali būti atžymėtas

en: This label is already used
lt: Ši žymė jau naudojama

en: This level is to be used with care. It makes your system more easy to use,
    but very sensitive. It must not be used for a machine connected to others
    or to the Internet. There is no password access.
lt: Šiame lygyje reikia elgtis atsargiai. Tai leidžia lengviau naudoti sistemą,
    bet labai jautriai: ji turėtų nebūti naudojama kompiuteriuose,
    sujungtais su kitais arba prie Interneto. Čia nėra slaptažodžių.

en: This package loads the selected keyboard map as set in
    /etc/sysconfig/keyboard.  This can be selected using the kbdconfig utility.
    You should leave this enabled for most machines.
lt: Šis paketas užkrauna pasirinktą klaviatūros išdėstymą, kuris
    nurodytas /etc/sysconfig/keyboard byloje. Jis gali būti pasirinktas su
    kbdconfig priemone. Daugumoje kompiuterių jis turi būti įjungtas.

en: This package must be upgraded.
    Are you sure you want to deselect it?
lt: Šis paketas privalo būti atnaujintas
    Ar tu tikrai nori jį atžymėti?

en: This partition can't be used for loopback
lt: Šis skirsnis negali būti naudojamas loopback'ui

en: This partition is not resizeable
lt: Šio skirsnio dydžio neina pakeisti

en: This password is too short (it must be at least %d characters long)
lt: Šis slaptažodis yra pernelyg paprastas (turi būti bent %d simbolių ilgio)

en: This password is too simple
lt: Šis slaptažodis pernelyg paprastas

en: This user name has already been added
lt: Šis vartotojo vardas jau pridėtas

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Time remaining
lt: Liko laiko

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Timezone - DrakClock
lt: Laiko juosta - DrakClock

en: To activate the mouse,
lt: Kad sužadintum pelę,

en: To have more partitions, please delete one to be able to create an extended partition
lt: Jei nori turėti daugiau skirsnių, prašom ištrinti vieną, kad vietoj jo galėtum sukurti išplėstinį

en: To use this saved packages selection, boot installation with ``linux defcfg=floppy''
lt: Kad išsaugoti šių paketų pasirinkimą įkraukite sistemą su ``linux defcfg=floppy''

en: Toggle between flat and group sorted
lt: Perjungti tarp rikiavimo pagal grupes ar abėcėlę

en: Toggle to expert mode
lt: Pakeisti į eksperto režimą

en: Toggle to normal mode
lt: Pakeisti į normalų režimą

en: Togo
lt: Togas

en: Total size: %d / %d MB
lt: Bendras dydis: %d / %d MB

en: Trying to rescue partition table
lt: Bandau išgelbėti skirsnių lentelę

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkey
lt: Turkija

en: Turkish (modern "Q" model)
lt: Turkų (šiuolaikinis "Q" modelis)

en: Turkish (traditional "F" model)
lt: Turkų (tradicinis "F" modelis)

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

en: Type
lt: Rūšis

en: Type:
lt: Tipas:

en: UK keyboard
lt: Jungtinės karalystės klaviatūra

en: US keyboard
lt: JAV klaviatūra

en: US keyboard (international)
lt: JAV klaviatūra (tarptautinė)

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: Ukrainian
lt: Ukrainiečių

en: Undo
lt: Sugrįžti

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

en: United States
lt: Jungtinės amerikos valstijos

en: Unmount
lt: Atjungti

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Use ``%s'' instead
lt: Naudok „%s“ vietoj to

en: Use ``Unmount'' first
lt: Pirmiau naudok „Numontuoti“

en: Use auto detection
lt: Naudokite automatinį aptikimą

en: Use existing partitions
lt: Naudoti esamą skirsnį

en: Use fdisk
lt: Naudoti fdisk

en: Use for loopback
lt: Naudoti loopback'ui

en: Use free space
lt: Naudoti laisvą vietą

en: Use the Windows partition for loopback
lt: Naudoti Windows skirsnį loopback'ui

en: Use the free space on the Windows partition
lt: Naudoti laisvą vietą Windows skirsnyje

en: User name
lt: Vartotojo vardas

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Vertical refresh rate
lt: Vertikalaus atnaujinimo dažnis

en: Video mode
lt: Vaizdo režimas

en: Vietnamese "numeric row" QWERTY
lt: Vietnamiečių "skaičių eilė" QWERTY

en: WARNING: this device has been previously configured to connect to the Internet.
    Simply accept to keep this device configured.
    Modifying the fields below will override this configuration.
lt: PERSPĖJIMAS: Gis įrenginys jau anksčiau buvo sutvarkytas prisijungimui prie
    interneto. 
    Paprasčiausiai spausk Gerai, jei nori palikti jį tokį.
    Jei pakeisi ką nors žemiau esančiuose laukuose, tai įsigalios vietoj senųjų nuostatų.

en: Warning
lt: Dėmesio

en: Warning! An existing firewalling configuration has been detected. You may need some manual fixes after installation.
lt: Įspėjimas! Aptikta ugniasienės konfigūracija! Tau gali tekti kai ką ištaisyti rankomis po įdiegimo.

en: Web/FTP
lt: Serveris, Tinklapių/FTP

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Welcome To Crackers
lt: Sveiki atvykę į cracker'ių šalį

en: Welcome to %s
lt: Sveiki atvykę į %s

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: What kind of card do you have?
lt: Kokios rūšies plokštę tu turi?

en: What type of partitioning?
lt: Kokio tipo skirsnių skaidymas?

en: Wheel
lt: Su ratuku

en: Where do you want to install the bootloader?
lt: Kur nori įdiegti įkrovos tvarkyklę?

en: Where do you want to mount device %s?
lt: Kur nori primontuoti įrenginį %s?

en: Which %s driver should I try?
lt: Kokią %s tvarkyklę turėčiau išbandyti?

en: Which configuration of XFree do you want to have?
lt: Kurią XFree konfigūraciją tu nori turėti?

en: Which disk do you want to move it to?
lt: Į kurį diską tu nori jį perkelti?

en: Which filesystem do you want?
lt: Kokios bylų sistemos tu nori?

en: Which is your timezone?
lt: Kokia tavo laiko juosta?

en: Which partition do you want to resize?
lt: Kurio skirsnio dydį tu nori pakeisti?

en: Which partition do you want to use for Linux4Win?
lt: Kuri skirsnį tu nori naudoti Linux4Win įdiegimui?

en: Which protocol do you want to use?
lt: Kurį protokolą nori naudoti?

en: Which sector do you want to move it to?
lt: Į kurį sektorių tu nori jį perkelti?

en: Which size do you want to keep for Windows on
lt: Kokį dydį norėtum palikti Windows'ams

en: Which type of entry do you want to add?
lt: Kokio tipo įrašą tu nori pridėti?

en: Wizard
lt: Meistras

en: Workgroup
lt: Darbo grupė

en: X server
lt: X serveris

en: XFree %s with 3D hardware acceleration
lt: XFree %s su 3D įrenginio akseleracija

en: XFree %s with EXPERIMENTAL 3D hardware acceleration
lt: XFree %s su EKSPERIMENTINE 3D įrenginio akseleracija

en: XFree configuration
lt: XFree konfigūravimas

en: XFree86 driver: %s
lt: XFree86 tvarkyklė: %s

en: XFree86 server: %s
lt: XFree86 serveris: %s

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Yes
lt: Taip

en: Yes, I want autologin with this (user, desktop)
lt: Taip, aš noriu automatinio pasisveikinimo (vrtotojas, darbastalis)

en: You can now partition %s.
    When you are done, don't forget to save using `w'
lt: Tu dabar gali sudalinti %s.
    Kai baigsi, nepamiršk išsaugoti su 'w'

en: You can't select this package as there is not enough space left to install it
lt: Tu negali pasirinkti šio paketo, kadangi nebėra pakankamai vietos jam įdiegti

en: You can't select/unselect this package
lt: Tu negali pažymėti/atžymėti šio paketo

en: You can't unselect this package. It is already installed
lt: Tu negali atžymėti šio paketo. Jis jau yra įdiegtas

en: You can't unselect this package. It must be upgraded
lt: Tu negali atžymėti šio paketo. Jis privalo būti atnaujintas

en: You can't use JFS for partitions smaller than 16MB
lt: Tu negali naudoti JFS skirsniams, mažesniems nei 16MB

en: You can't use ReiserFS for partitions smaller than 32MB
lt: Tu negali naudoti ReiserFS skirsniams, mažesniems nei 32MB

en: You don't have a swap partition.
    
    Continue anyway?
lt: Tu neturi swap skirsnio
    
    Vis tiek tęsti?

en: You have a hole in your partition table but I can't use it.
    The only solution is to move your primary partitions to have the hole next to the extended partitions.
lt: Skirsnių lentelėje yra tuščios vietos, bet ji negali būti panaudota.
    Vienintelis sprendimas yra perkelti pirminius skirsnius taip, kad tuščia vieta būtų šalia išplėstinių skirsnių

en: You have more than one hard drive, which one do you install linux on?
lt: Tu turi daugiau negu vieną kietą diską, į kurį nori įdiegti Linux?

en: You may now provide options to module %s.
    Options are in format ``name=value name2=value2 ...''.
    For instance, ``io=0x300 irq=7''
lt: Dabar tu gali nustatyti %s modulio nustatymus.
    Opcijų formatas yra toks : ''vardas=reikšmė vardas2=reikšmė2 ...''.
    Pvz, ''io=0x300 irq=7''

en: You must have a root partition.
    For this, create a partition (or click on an existing one).
    Then choose action ``Mount point'' and set it to `/'
lt: Tu turi turėti root skirsnį. Tam sukurk skirsnį
    (arba spragtelėk ant jau esamo). Tada pasirink
    veiksmą „Montavimo taškas“ ir nurodyk jam „/“

en: You need to reboot for the partition table modifications to take place
lt: Tau reikia perkrauti kompiuterį, kad skirsnių lentelės pakeitimai būtų naudojami

en: You will receive an alert if the load is higher than this value
lt: Jūs gausite perspėjimą, jei apkrova bus didesnė už šią reikšmę

en: You'll need to reboot before the modification can take place
lt: Tau reikia perkrauti, kad pakeitimai būtų veiksmingi

en: Your Windows partition is too fragmented. Please reboot your computer under Windows, run the ``defrag'' utility, then restart the Mandrakelinux installation.
lt: Tavo Windows skirsnis yra pernelyg fragmentuotas, pirma paleisk „defrag“

en: Your card can have 3D hardware acceleration support but only with XFree %s,
    NOTE THIS IS EXPERIMENTAL SUPPORT AND MAY FREEZE YOUR COMPUTER.
    Your card is supported by XFree %s which may have a better support in 2D.
lt: Jūsų korta palaiko 3D įrenginio akseleracija tik su XFree %s,
    ATMINKITE, KAD TAI YRA EKSPERIMENTINIS PALIKYMAS IR GALI PAKABINTI KOMPIUTERĮ.
    Jūsų korta dirba su XFree %s kuris galbūt geriau palaiko 2D.

en: Your card can have 3D hardware acceleration support but only with XFree %s.
    Your card is supported by XFree %s which may have a better support in 2D.
lt: Tavo plokštė palaiko 3D įrenginio akseleraciją, bet tik su XFree %s.
    Tavo plokštė dirba su XFree %s, kuris galbūt geriau palaiko 2D.

en: Your card can have 3D hardware acceleration support with XFree %s,
    NOTE THIS IS EXPERIMENTAL SUPPORT AND MAY FREEZE YOUR COMPUTER.
lt: Jūsų korta palaiko 3D akseleracija su XFree %s.ATMINKITE, KAD TAI YRA EKSPERIMENTINIS PALIKYMAS IR GALI PAKABINTI KOMPIUTERĮ.

en: Your card can have 3D hardware acceleration support with XFree %s.
lt: Tavo plokštė palaiko 3D akseleraciją su XFree %s.

en: Your choice? (default %s)
lt: Tavo pasirinkimas? (pagal nutylėjimą %s)

en: Your personal phone number
lt: Tavo asmeninis tel. numeris

en: Your system does not have enough space left for installation or upgrade (%d > %d)
lt: Tavo sistemoje neužtenka vietos įdiegimui arba atnaujinimui (%d > %d)

en: Your system is low on resources. You may have some problem installing
    Mandrakelinux. If that occurs, you can try a text install instead. For this,
    press `F1' when booting on CDROM, then enter `text'.
lt: Tavo sistemoje mažai resursų. Tu gali susidurti su bėdomis, įdiegdamas
    Mandrakelinux. Jei taip atsitiktų, gali pabandyti tekstinį diegimo būdą:
    Kai užsikrauna iš CDROM'o, paspausk `F1', o tada įvesk "text".

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: apmd is used for monitoring battery status and logging it via syslog.
    It can also be used for shutting down the machine when the battery is low.
lt: apmd naudojamas akumuliatoriaus būsenai stebėti ir užrašyti per
    syslog. Jis taip pat gali būti naudojamas kompiuterio išjungti,
    kai trūksta energijos akumuliatoriuje.

en: chunk size
lt: gabalo dydis

en: cron is a standard UNIX program that runs user-specified programs
    at periodic scheduled times. vixie cron adds a number of features to the basic
    UNIX cron, including better security and more powerful configuration options.
lt: cron yra standartinė UNIX programa, paleidžianti vartotojo nurodytas programas
    periodiškai, nustatytu laiku. vixie cron prideda nemažai galimybių prie paprasto
    UNIX cron'o, įskaitant didesnį saugumą ir galingesnes parinktis.

en: default
lt: įprastas

en: device
lt: įrenginys

en: disable
lt: išjungti

en: dismiss
lt: nieko

en: enable
lt: įjungti

en: error unmounting %s: %s
lt: klaida numontuojant %s: %s

en: force
lt: per jėgą

en: if needed
lt: jeigu reikia

en: important
lt: svarbus

en: level
lt: lygis

en: lpd is the print daemon required for lpr to work properly. It is
    basically a server that arbitrates print jobs to printer(s).
lt: lpd yra spausdinimo demonas, būtinas, kad lpr veiktų tvarkingai.
    Tai yra tiesiog serveris, paskirstantis spausdinimo darbus spausdintuvui(ams).

en: maybe
lt: galbūt

en: mkraid failed
lt: mkraid nepavyko

en: mkraid failed (maybe raidtools are missing?)
lt: mkraid nepavyko (gal būt trūksta raidtools?)

en: mount failed:
lt: primontuoti nepavyko:

en: must have
lt: turi turėti

en: new
lt: naujas

en: nice
lt: nuostabu

en: none
lt: jokios

en: not enough room in /boot
lt: nepakanka vietos /boot

en: omit raid modules
lt: praleisti RAID modulius

en: omit scsi modules
lt: praleisti SCSI modulius

en: partition %s
lt: skirsnyje %s

en: please wait, parsing file: %s
lt: prašome palaukti, nagrinėjama byla: %s

en: reconfigure
lt: iš naujo nustatyti

en: restrict
lt: griežta

en: search
lt: ieškoti

en: serial
lt: nuoseklioji

en: server
lt: serveris

en: simple
lt: paprasta

en: unknown
lt: nežinomas

en: use dhcp
lt: naudoti dhcp

en: use pppoe
lt: naudoti pppoe

en: use pptp
lt: naudoti pptp

en: very nice
lt: labai gerai
